تحقیق پرش با نیزه

دانلود تحقیق پرش با نیزه، - در قالب word قابل ویرایش و در 28 صفحه. - توضیحات: - جهان: - منشاء پیدایش دو و میدانی به انسان های اولیه برمی گردد. انسان های اولیه، در جریات تلاش برای بقاء، شکار و دفاع از دو بدن، پریدن و پرتاب کردن استفاده می برند. با گذشت زمان و تغییر...

ارتباط با ما

... دانلود ...

دانلود تحقیق پرش با نیزه،

در قالب word قابل ویرایش و در 28 صفحه.

توضیحات:

جهان:

منشاء پیدایش دو و میدانی به انسان های اولیه برمی گردد. انسان های اولیه، در جریات تلاش برای بقاء، شکار و دفاع از دو بدن، پریدن و پرتاب کردن استفاده می برند. با گذشت زمان و تغییر شرایط زندگی، انجام این حرکات طبیعی بیشتر برای عملیات جنگی صورت می گرفت. در زمان صلح که اوقات فراغت جنگجویان بیشتر بود و در این زمینه ها به تمرین و رقابت می پرداختند.

نقوش روی اشیاء و ظروف بجا مانده از دوران باستان، تصاویر انسان هایی را نشان می دهد در حال دویدن، پریدن و پرتاب کردن می باشند. براساس مدارک موجود اثبات گردیده است که پیش از اولین دوره مسابقات المپیک دویدن، پریدن و پرتاب کردن به عنوان یک ورزش دارای جاذبه برای مردم یونان بوده است. مسابقه بیشتر دو و میدانی به یونان باستان می رسد. در سال 776 ق-م و رشته های 5 گانه ورزشی مرکب از: دو سرعت، پرش طول، پرتاب دیسک، پرتاب نیزه و کشتی تشکیل می شد.

فهرست مطالب

پرش با نیزه

1-تاریخچه

جهان

ایران

2-ویژگیهای تکنیکی پرش با نیزه

ویژگی های تکنیکی تکنیک پرش با...

ویژگی های تکنیکی وضعیت...

ویژگی های تکنیکی کاشتن نیزه...

ویژگی های تکنیکی خم کردن نیزه...

ویژگی های تکنیکی جمع شدن به...

و...

لینک کمکی