پاورپوینت توسعه رابطه مغز با ماشین

مشخصات فایل: - پاورپوینت توسعه رابطه مغز با ماشین - قالب بندی: پاورپوینت - تعداد اسلاید: 61 - قابل ویرایش - بخشی از پاورپوینت: - توسعه رابط مغز با ماشین: - گروه جراحی مغز و اعصاب و مهندسی پزشکی، دانشگاه میشیگان، آن آربور، میشیگان 48109--0338 ; - بخش جراحی مغز و اعصاب، گروه از نوروبیولوژی، مرکز Neuroengineering، دانشگاه دوک دورهام، شمال - گام منطقی بعدی در جهت...

ارتباط با ما

... دانلود ...

مشخصات فایل:

پاورپوینت توسعه رابطه مغز با ماشین

قالب بندی: پاورپوینت

تعداد اسلاید: 61

قابل ویرایش

بخشی از پاورپوینت:

توسعه رابط مغز با ماشین:

گروه جراحی مغز و اعصاب و مهندسی پزشکی، دانشگاه میشیگان، آن آربور، میشیگان 48109--0338 ;

بخش جراحی مغز و اعصاب، گروه از نوروبیولوژی، مرکز Neuroengineering، دانشگاه دوک دورهام، شمال

گام منطقی بعدی در جهت کلی europrosthetics است بسیاری از پیشرفت های تکنولوژیک مورد نیاز که خواهد بود برای ترجمه بالینی از واسط مغز و ماشین مورد نیازدر حال حاضر، از جمله نسل جدید از الکترودهای ضبط، رمزگشایی و تفسیر سیگنال های اساسی قصد و برنامه ریزی، محرک ها برای پیاده سازی طرح های ذهنی در زمینه های واقعی یا مجازی، مستقیم بازخورد matosensory به سیستم عصبی به اصلاح اقدامات، و آموزش به تشویق نرمی در مدارهای عصبی است.

هر چند که مطالعات پیش بالینی در پستانداران nonhuman نشان می هنداثر بخشی بالا در کار موتور واقع گرایانه با قشر حرکتی ضبط شده چالش های بسیاری در ترجمه بالینی وجود دارد. حتی کارهای ساده و دستگاه. مهمترین در میان این چالش lenges توسعه از الکترودهای قادر به زیست سازگار است در دراز مدت، ضبط فعالیت مغز پایدار و کاشت تقویت کننده و پردازنده های سیگنال که به اندازه کافی مقاوم در برابرسر و صدا و مصنوع به انتقال ادقانه سیگنال ثبت شده به محیط خارجی این که آیا یک بازار مناسب برای وجود دارداز جمله فن آوری های جدید بستگی دارد و اثر خود را در بازگرداندن وافزایش عملکرد عصبی، خطرات آن از لانه گزینی، واثربخشی و سودمندی دراز مدت. اکنون زمان بسیار مهم درتوسعه رابط مغز و ماشین به دلیل اینکه اکثر مداوم مطالعات مبتنی بر علم و غیر تجاری هستند، اجازه می دهد رویکرد جدید در طرح های تجاری در حال توسعه گنجانده شده است.

واژه های کلیدی: دستگاه مغز رابط، مغز کامپیوتر

-این پاورپوینت کاملا استاندارد بوده و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی رعایت شده است.

لینک کمکی