پاورپوینت اندازه گیری تابع پاسخ فرکانسی

مشخصات فایل: - پاورپوینت اندازه گیری تابع پاسخ فرکانسی - قالب بندی: پاورپوینت - تعداد اسلاید: 19 - بخشی از پاورپوینت: - مقدمه - چیده مانی عمومی اندازه گیری - مکانیزم تحریک - شتاب سنج - ترانسدیوسر نیرو - تحریک سینوسی - تحریک تصادفی - تحریک شبه تصادفی - تحریک ضربه ای - ناکاملی در داده ها - بخشی از پاورپوینت: - آنالیز مودال تجربی در واقع یک فرآیند شناسایی سیستم می باشد. در چنین فرآیندی، سازه مورد نظر به منزله...

ارتباط با ما

... دانلود ...

مشخصات فایل:

پاورپوینت اندازه گیری تابع پاسخ فرکانسی

قالب بندی: پاورپوینت

تعداد اسلاید: 19

بخشی از پاورپوینت:

مقدمه

چیده مانی عمومی اندازه گیری

مکانیزم تحریک

شتاب سنج

ترانسدیوسر نیرو

تحریک سینوسی

تحریک تصادفی

تحریک شبه تصادفی

تحریک ضربه ای

ناکاملی در داده ها

بخشی از پاورپوینت:

آنالیز مودال تجربی در واقع یک فرآیند شناسایی سیستم می باشد. در چنین فرآیندی، سازه مورد نظر به منزله یک جعبه سیاه می باشد که باید شناسایی شود. روش سنتی بر مبنای اعمال یک ورودی مشخص به این جعبه سیاه، اندازه گیری خروجی و شناسایی بر اساس داده های حاصل، می باشد.

ما در اندازه گیری از نیرو بعنوان ورودی استفاده می نماییم، در نتیجه با استفاده از داده های نیرو و پاسخ، می توان FRF را مستقیماً بدست آورد.

نیروی تحریک می تواند به شکل های تصادفی، سینوسی، دوره ای و یا ضربه ای باشد.

از نظر تئوری با توجه به این که FRF بصورت نسبت پاسخ به نیرو تعریف می شود، نوع تحریک اهمیتی نخواهد داشت.

در عمل از نیرویی برای تحریک استفاده می شود که دارای انرژی کافی در محدوده فرکانسی مورد نظر برای تحریک تمام مودهای ارتعاشی لازم باشد و همچنین در پردازش سیگنال ها کمترین خطا را ایجاد نماید تا داده های FRF دقیقی حاصل شود.

همچنین محدودیت هایی در مورد سخت افزارهای موجود برای اندازه گیری، پیش روی ما قرار دارد.

و...

لینک کمکی