پاورپوینت گشتالت

دانلود پاورپوینت با موضوع گشتالت، - در قالب ppt و در 27 اسلاید، قابل ویرایش، شامل: - تاریخچه - نظریه گشتالت - چگونگی شکل گیری نظریه گشتالت - تئوری گشتالت Gestalt - عناصر گشتالت - ساختمان گشتالت - بالا بردن کیفیت گشتالت - بخشی از متن پاورپوینت: - تاریخچه - روان شناسی گشتالت، در دهه دوم قرن بیستم به منزله اعتراضی نسبت به عنصرگرایی روان شناسی وونت در آلمان آغاز شد....

ارتباط با ما

... دانلود ...

دانلود پاورپوینت با موضوع گشتالت،

در قالب ppt و در 27 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

تاریخچه

نظریه گشتالت

چگونگی شکل گیری نظریه گشتالت

تئوری گشتالت Gestalt

عناصر گشتالت

ساختمان گشتالت

بالا بردن کیفیت گشتالت

بخشی از متن پاورپوینت:

تاریخچه

روان شناسی گشتالت، در دهه دوم قرن بیستم به منزله اعتراضی نسبت به عنصرگرایی روان شناسی وونت در آلمان آغاز شد. کار ویلیام جیمز (William James)، یعنی مخالفت با عنصرنگری روان شناسی نیز صورت ابتدایی روان شناسی گشتالتی است.

در نهضت گشتالت و در میان کسانی که سخت تحت تاثیر مفاهیم گشتالت قرار گرفته اند به گروه هایی بر می خوریم.

کهلر، کافکا و ورتایمر که بنیانگذار رسمی مکتب گشتالت شناخته می شوند. و لوین (Lewin) از جمله اندیشمندانی بوده است که با طرح نظریه میدانی به توسعه مکتب گشتالت کمک زیادی نموده است.

در سال 1921، ورتایمر، کافکا، و کهلر با همکاری گلدشتاین (Goldstein) و گروهل (Gruhle) مجله پژهش روان شناختی را پایه گذاری کردند، که ارگان رسمی مکتب فکری گشتالت شدند.

گشتالت (به آلمانی: Gestalt) نام یک مکتب درروانشناسی و نام گروهی کوچک از روانشناسان آلمانی پیرو این مکتب در قرن بیستم است که نظریات مکس ورتایمر را مبنای کار خود درزمینه بررسی یادگیری قرار دادند. بنیانگذاران این نهضت مکس ورتایمر (1943-1880) و دو همکار دیگرش به نام های ولفگانگ کهلر (1967-1887) و کورت کافکا (1941-1886) بودند و احتمالا این نهضت پس از انتشار مقاله مکس ورتایمر درباره حرکت آشکار در 1912 شکل گرفت.

و...

لینک کمکی