تحقیق هنر در ایران

دانلود تحقیق هنر در ایران، - در قالب word قابل ویرایش و در 120 صفحه. - توضیحات: - هنر نزد ایرانیان است و بس - هنر یکی از نیازهای اساسی زندگی انسان است، متمایزترین شکل فعالیت اجتماعی که به طور قطع در پیدایش و تکامل شخصیت و بهبود و پالایش روان وی سهم بسزایی داشته است زایشی...

ارتباط با ما

... دانلود ...

دانلود تحقیق هنر در ایران،

در قالب word قابل ویرایش و در 120 صفحه.

توضیحات:

هنر نزد ایرانیان است و بس

هنر یکی از نیازهای اساسی زندگی انسان است، متمایزترین شکل فعالیت اجتماعی که به طور قطع در پیدایش و تکامل شخصیت و بهبود و پالایش روان وی سهم بسزایی داشته است زایشی مطلقاً شاق و طاقت فرسا و رنج آور که مولودی شادی آور الهام بخش، اقناع کننده و سرشار از زیبایی پدید می آورد. اشتیاق انسان به هنر عمیق و ریشه دار است و از ماقبل تاریخ تاکنون نمایان و شهود آنچه از بشر اولیه می دانیم مطالعه هنر دوستی اوست و انسان محصور در اندیشه بقاء، معیشت، هراسها، شکستها و... از زیبایی و گویایی هنر بوجود می آمده واز طریق آن اندیشه ها و عواطفی که در ذهن داشته متجلی می ساخته است، او با افزودن خطوط و پیچ و خم های اضافه بار ابزار کار و زندگی اش علاوه بر سودمندی به زیبایی، در جهت خط و چشم و روانش می اندیشیده.

هنر جلوه ی انسانیت انسان است، یک حقیقت متعالی و پاسخ گوی نیاز های انسان، همچون کمال جویی، معنویت طلبی، احراز و اعلام هویت ودر مراتب پایین تر تبعیت، تقلید، تحصیل، رفاه مادی و پر کردن اوقات فراقت.

آثار هنری جلوه گاه ذات شاعرانه و تفکر و کار انسانی هستند و از این رو نفوذ تعال بخش فوق العاده ی نیرومندی بر انسان و جامعه اعمال می کنند.

فهرست مطالب:

عنوان:

بخش اول: هنرهای دستی

فصل اول: نقاشی

تعریف نقاشی

تاریخ نقاشی

درباره رنگ

تکنیکهای نقاشی

حلالهای رنگ

سبک های معروف نقاشی

اصطلاحات معمول نقاشی

فصل دوم: خوشنویسی

و...

لینک کمکی