پاورپوینت انجمن تلاشگران و کوشندگان سلامت ایران

دانلود پاورپوینت با موضوع انجمن تلاشگران و کوشندگان سلامت ایران، - در قالب ppt و در 11 اسلاید، قابل ویرایش. - بخشی از متن پاورپوینت: - یک مجموعه ای از سازمانهای مردم نهاد در سطوح مختلف مملکتی (محیطی، روستایی، شهری و حاشیه نشین شهری و استانی و کشوری) که به استراتژی سلامت برای همه باور...

ارتباط با ما

... دانلود ...

دانلود پاورپوینت با موضوع انجمن تلاشگران و کوشندگان سلامت ایران،

در قالب ppt و در 11 اسلاید، قابل ویرایش.

بخشی از متن پاورپوینت:

یک مجموعه ای از سازمانهای مردم نهاد در سطوح مختلف مملکتی (محیطی، روستایی، شهری و حاشیه نشین شهری و استانی و کشوری) که به استراتژی سلامت برای همه باور دارند و جهت نیل به آن تلاش می کنند، تشکیل شده است.

انجمن تلاشگران سلامت بر این باور است که سلامت فقط یک مقوله بیوزیستی و پزشکی نیست و ریشه در عوامل مختلف اجتماعی – اقتصادی – سیاسی – فرهنگی و معنوی دارد و هم چنین معتقد است که سیستم خدمات بهداشت و درمان کشور بخصوص در بخش خصوصی یک سیستم سلامت محور نبوده بلکه یک صنعت تعمیر کننده سلامت از دست رفته به نفع کمپانیهای ابزار پزشکی و دارویی و گروه حرفه ای در خدمت قشر مرفه کشور می باشد و قشر کم درآمد از دسترسی به آن محرومند.

ساختار، وضعیت قانونی و مدیریت انجمن تلاشگران سلامت

انجمن تلاشگران سلامت به مثابه شعبه ای از PHM جهانی دارای ساختار دموکراتیک حلقه ای نه هرمی می باشد و دارای حلقه های کاری – اداری و جغرافیایی می باشد که این حلقه ها توسط یک رابط به حلقه های دیگر ارتباط دارند.

حلقه های انجمن تلاشگران سلامت:

حلقه روابط بین المللی و CSDH در ارتباط با PHM جهانی و سایر سازمانهای بهداشتی بین المللی.

حلقه توانمند سازی از طریق ایجاد اشتغال و فقرزدایی که با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی – استانداری مازندران و وزارت رفاه موفق به ایجاد 864 اشتغال و ترک اعتیاد 20 نفر در روستاهای آمل و نور و منطقه حاشیه نشین شهری دباغ چال شده است.

حلقه ترک اعتیاد با روش کاملاً طبیعی و بدون استفاده از داروی جانشین.

حلقه کنترل بیماریها.

حلقه زنان.

حلقه محیط زیست.

حلقه ترجمه و انتشارات.

و...

لینک کمکی