پاورپوینت سرور sql

دانلود پاورپوینت با موضوع سرور sql، - در قالب ppt و در 39 اسلاید، قابل ویرایش، شامل: - مقدمه - SQL و مزایای آن - قابلیت نقل و انتقال - قواعد دوازده گانه کاد - توابع ستونی - محاسبه جمع یک ستون - محاسبه حداقل و حداکثر مقادیر - دیدها - دستورات SQL - دستورهای SELECT و FROM - دستور WHERE - دستور ORDERBY - استفاده از توابع - چند جدولی های Query - بخشی از متن پاورپوینت: - SQL به خودی خود،...

ارتباط با ما

... دانلود ...

دانلود پاورپوینت با موضوع سرور sql،

در قالب ppt و در 39 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

مقدمه

SQL و مزایای آن

قابلیت نقل و انتقال

قواعد دوازده گانه کاد

توابع ستونی

محاسبه جمع یک ستون

محاسبه حداقل و حداکثر مقادیر

دیدها

دستورات SQL

دستورهای SELECT و FROM

دستور WHERE

دستور ORDERBY

استفاده از توابع

چند جدولی های Query

بخشی از متن پاورپوینت:

SQL به خودی خود، یک سیستم مدیریت بانک اطلاعاتی با یک محصول مجزا نیست، بلکه جزء لاینفک یک سیستم مدیریت بانک اطلاعاتی است، به طوری که با قرار دادن دستورات SQL در برنامه های کاربردی می توان قابلیت برنامه ها را افزایش داد.

SQL و مزایای آن:

SQL وسیله ای است برای سازماندهی، مدیریت و بازیابی داده هایی که توسط بانک اطلاعاتی در کامپیوتر ذخیره شدهٍ اند. SQL یک زبان کامپیوتری است که برای کار با یک بانک اطلاعات از آن استفاده می شود. SQL در حقیقت با یک بانک اطلاعاتی موسوم به بانک اطلاعاتی رابطه ای کار می کند. شکل زیر کارهای مربوط به SQL را نشان می دهد. در این شکل، سیستم کامپیوتری دارای یک بانک اطلاعاتی است که اطلاعات مهمی را ذخیره می کند. اگر سیستم کامپیوتر مربوط به یک کار تجاری باشد، بانک اطلاعاتی داده های مربوط به انبارداری، تولید، فروش و یا حقوق و دستمزد را نگهداری می کند.

در یک کامپیوتر شخصی، بانک اطلاعاتی معمولاً داده های مربوط به چک های صادره، لیست پرسنلی و شماره تلفن آنها و یا داده های استخراج شده از یک سیستم کامپیوتری بزرگتر را نگهداری می کند. برنامه کامپیوتری که بانک اطلاعاتی را کنترل می کند، سیستم مدیریت بانک اطلاعاتی یا DBMS نامیده می شود.

و...

لینک کمکی