زندگینامه پیتر دراکر

بخشی از متن تحقیق: - پیتر دراکر (Peter Drucker) نوع مطلب: زندگینامه - عنوان شخص پیتر دراکر (Peter Drucker) - عمر 2005-1909 - لقب پدر مدیریت نوین - شرح زندگینامه پیتر دراکر شامل شرح مقاطع زمانی زندگی او به همراه فهرست برخی کتاب ها و هم چنین افتخارات و موفقیت های او و نظر جامعه علمی در مورد پیتر دراکر....

ارتباط با ما

... دانلود ...

بخشی از متن تحقیق:

پیتر دراکر (Peter Drucker) نوع مطلب: زندگینامه

عنوان شخص پیتر دراکر (Peter Drucker)

عمر 2005-1909

لقب پدر مدیریت نوین

شرح زندگینامه پیتر دراکر شامل شرح مقاطع زمانی زندگی او به همراه فهرست برخی کتاب ها و هم چنین افتخارات و موفقیت های او و نظر جامعه علمی در مورد پیتر دراکر. حوزه های اصلی فعالیت علمی پیتر دراکر استراتژی، سیاست و مدیریت است.

انتشارات The End of Economic Man (1936)

The Future of Industrial Man (1942)

The Concept of Corporation (1946)

The Practice of Management (1954)

Managing for Results (1964)

The Effective Executive (1967)

People and Performance (1973)

Management: Tasks, Responsibilities, Practices (1974)

The Unseen Revolution (1976)

Advetures of a Bystander (1979)

Towards the Next Economics (1981)

Innovation and Entrepreneurship (1985)

The Frontiers of Management (1987)

Managing in the Next Society (2002)

...

موضوعات پژوهش استراتژی، سیاست و مدیریت

کلیدواژه ها پیتر دراکر؛ Peter F Drucker

پیتر دراکر (Peter Drucker)

پیتر دراکر در سال 1909 در وین متولد شد و تحصیلات مقدماتی خود را در آنجا و لندن پایان داد. درجه دکترای خود را در حالی که به عنوان خبرنگار یک روزنامه در فرانکفورت آلمان و سپس به عنوان کارشناس اقتصادی در یک بانک بین المللی در لندن کار می کرد در رشته حقوق عمومی و بین الملل دریافت کرد. در سن 29 سالگی در سال 1937 به آمریکا مهاجرت کرد.

پیتر دراکر نویسنده، مدرس، و مشاور تخصصی در زمینه استراتژی و سیاست است. او به خیلی از سازمان های بزرگ دنیا و هم چنین سازمان های غیرانتفاعی، شرکت های کوچک و کارآفرین و سازمان های دولتی آمریکا مشاوره داده است.

پیتر دراکر 35 کتاب نوشته است که به بیش از 20 زیان ترجمه شده اند.16 کتاب او در زمینه جامعه، اقتصاد و سیاست است.15 کتاب در مورد مدیریت است. دو تا از کتاب ها رمان است. او هم چنین یکی از نویسندگان کتابی در مورد نقاشی ژاپنی است. پیتر دراکر نویسنده تعداد زیادی مقاله در مجلات و ژورنالهای مختلف است. او یکی از اعضای هیئت تحریریه وال استریت ژورنال است. او چهار سری فیلم آموزشی بر اساس کتاب های مدیریتی خود ساخته است. از جمله کتاب های مهم او در زمینه مدیریت می توان به موارد زیر اشاره کرد...

این تحقیق با فرمت word قابل ویرایش در اختیار شما قرار می گیرد.

تعداد صفحات تحقیق: 13

لینک کمکی