تحقیق واکاوی جنگ روانی دشمن علیه تفکر اسلامی، قیل و قال برای ماندن

دانلود تحقیق باموضوع واکاوی جنگ روانی دشمن علیه تفکر اسلامی، قیل و قال برای ماندن، - در قالب word و در 7 صفحه، قابل ویرایش. - بخشی از متن تحقیق: - کارشناسان آمریکایی به تازگی در گزارشی اعلام کرده اند که بعد از حوادث یازدهم سپتامبر و با وجود تبلیغات منفی علیه مسلمانان، تشرف تعداد...

ارتباط با ما

... دانلود ...

دانلود تحقیق باموضوع واکاوی جنگ روانی دشمن علیه تفکر اسلامی، قیل و قال برای ماندن،

در قالب word و در 7 صفحه، قابل ویرایش.

بخشی از متن تحقیق:

کارشناسان آمریکایی به تازگی در گزارشی اعلام کرده اند که بعد از حوادث یازدهم سپتامبر و با وجود تبلیغات منفی علیه مسلمانان، تشرف تعداد زیادی از آمریکایی ها به خصوص سیاه پوستان این کشور به دین اسلام را شاهدند. آنان تاکید می کنند که اسلام به تأثیرگذارترین دین در آمریکا و به طور کلی غرب مبدل شده است.

«لورانس مامیا» استاد ادیان دانشکده «واسار» آمریکا اسلام را یکی از ادیان تأثیرگذار در آمریکا می داند و می گوید: «گرایش به اسلام به سرعت در بین شهروندان آمریکایی رشد کرده است، به گونه ای که در حال حاضر بیش از دو میلیون سیاهپوست مسلمان در آمریکا زندگی می کنند.»

خبرگزاری رویترز نیز به نقل از «امینه مک کلود» استاد تحقیقات مذهبی دانشگاه «دی پاول» شیکاگو اعتراف می کند که امکاناتی که برای مسلمانان سیاهپوست در آمریکا وجود دارد بسیار کمتر و محدودتر از امکانات مسلمانان سفیدپوست است.

وی همچنین با بیان اینکه آمار جرم و اعتیاد در میان تازه مسلمانان ناچیز است می گوید: «علت اصلی این امر آموزه های الهی دین اسلام درباره رعایت اصول و موازین انسانیت و کمک به مظلومین و محرومین است.»

نتایج نظرسنجی های متعددی که در اروپا انجام شده است، نشان می دهد که موج اسلام خواهی در این قاره رو به افزایش است...

لینک کمکی