پاورپوینت مدیریت ریسک

دانلود پاورپوینت با موضوع مدیریت ریسک، - در قالب ppt و در 22 اسلاید، قابل ویرایش، شامل: - مقدمه - تعریف مدیریت ریسک - عناصر اصلی ریسک - انواع مختلف ریسک - ریسک سوداگرانه - ریسک خطرناک - و... - بخشی از متن پاورپوینت: - مقدمه: - از زمان پیدایش تمدن انسان ها با احتمال خسارت روبه رو بودند نخستین خطرات طبیعت و حیوانات وحشی بوده که موجب ریسک می شدند...

ارتباط با ما

... دانلود ...

دانلود پاورپوینت با موضوع مدیریت ریسک،

در قالب ppt و در 22 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

مقدمه

تعریف مدیریت ریسک

عناصر اصلی ریسک

انواع مختلف ریسک

ریسک سوداگرانه

ریسک خطرناک

و...

بخشی از متن پاورپوینت:

مقدمه:

از زمان پیدایش تمدن انسان ها با احتمال خسارت روبه رو بودند نخستین خطرات طبیعت و حیوانات وحشی بوده که موجب ریسک می شدند به تدریج انسان ها آموختند که به صورت جمعی و فردی اتفاقات ناخوشایند را پیش بینی و خود را برای مقابله با آن آماده کنند.

مثال: آنها پناهگاه ساختند و شروع به ذخیره برای آینده کردند این تدابیر اگرچه پوششی در برابر عناصر وحشیگری های طبیعت ایجاد کرد اما خود ریسک های جدیدی را نیز خلق کرد وپس انداز کردن برای انباشت ثروت نیز ناگزیر ریسک های جدیدی خلق کرد و کسانی که بیشتر پس انداز می کردند در معرفی حجوم کسانی که پس انداز نکرده بودند قرار می گرفتند (چیزی که تا به امروز ادامه دارد) پس هرچه روش های جدید برای مقابله با ریسک کشف می شد ریسک های جدیدی بوجود می آمد.

و...

لینک کمکی